The S Cafe Bistro

0%

Final Maçı Büyük Heyecana Sahne Oldu

hidden element

Final Maçı Büyük Heyecana Sahne Oldu
11.08.2023 17:44

Final Maçı Büyük Heyecana Sahne Oldu

Afyonkarahisar’da 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla Sayın A.Ş. ve Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti iş birliğinde düzenlenen halı saha futbol turnuvası renkli görüntülere sahne olurken, büyük beğeni topladı.

Sayın A.Ş. ve Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti işbirliğinde 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla halı saha futbol turnuvası gerçekleştirildi. Müsabaka öncesi konuşan Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezer Küçükkurt, “Gerçekleştirilecek olan müsabakada meslektaşlarımız, centilmence bir müsabaka ortaya koyacaklar. Sakatlanma olmadan, kazasız, belasız bir maç temennisiyle, hepinize başarılar diliyoruz” ifadelerine yer verdi.

FİNAL MAÇI BÜYÜK HEYECANA SAHNE OLDU

Sayın Vakfı Sosyal Tesislerinde yapılan turnuvanın finalinde Kanal 3 ve Afyon Şehir Gazetesi karşı karşıya geldi. Müsabakayı Sayın A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Suat Sayın, Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezer Küçükkurt, Yönetim Kurulu Üyeleri İsmail Akar, Hakan Dilek, Ömer Elçi ve Mehmet Abdioğulları, Afyon Şehir Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hakan Dilek, Megabirlik Genel Yayın Yönetmeni Selcen Dilek Çöygün, basın mensupları ve aileleri izledi.

“TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Birlik, beraberlik ve dostluk içerisinde gerçekleştirilen müsabakadan galibiyetle ayrılan Afyon Şehir Gazetesi turnuvada şampiyon oldu. Müsabaka sonrası kazananlara ödülleri takdim edildi. Sayın A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sayın, Yönetim Kurulu Üyeleri Kadir Sayın ve Suat Sayın da kazanan takıma tebriklerini ilettiler. Müsabakaya katılanlar, organizasyondan dolayı Sayın A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sayın’a, Yönetim Kurulu Üyeleri Kadir Sayın’a, Suat Sayın’a, Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti yönetimine teşekkür ettiler.>>>Gazete3

05401030303